O firmie

Bardzo miło jest nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że zamieszczone na niej informacje pozwolą Państwu w pełni zapoznać się z naszą ofertą.

Domeną firmy “Okna z Borowa” są okna i drzwi, ale zajmujemy się również produkcją witryn, fasad, ogrodów zimowych z PCV i aluminium oraz produkcją drzwi i ścianek przeciwpożarowych, a także drzwi dymoszczelnych.


Działalność prowadzimy od 1999 roku na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych, a liczba naszych stałych Klientów ciągle rośnie. Nasza stolarka montowana jest zarówno w małych domkach jednorodzinnych jak i na dużych osiedlach czy też instytucjach publicznych takich jak szpitale, przedszkola, domy pomocy społecznej, biurowce.          

Firma zapewnia także usługi montażowe swoich wyrobów.


Wiemy, że wybór odpowiedniej stolarki to bardzo trudna decyzja, gdyż podejmowana jest na lata. Każdemu z nas zależy na energooszczędności , bezpieczeństwie, spokoju i oczywiście przystępnej cenie, dlatego nasi pracownicy zawsze starają się dobrać najlepszą ofertę szytą na miarę potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo samych czołowych producentów profili pcv i aluminiowych– takich jak Aluplast, Aliplast i Aluprof.

Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija. W roku 2015 postanowiliśmy popracować zarówno nad naszym parkiem technologicznym jak i nowym wizerunkiem.
Wizja przyszłości firmy to przede wszystkim rozwój eksportu na rynki zachodnie oraz dalsza ekspansja na rynku krajowym.

Na kolejnych stronach prezentujemy naszą całą ofertę, jeśli jednak potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bądź porady to jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, a także zachęcamy do zapoznania się

z naszym serwisem internetowym!

Galeria

Biuro w Grodzisku

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.